Dagticket Dutch Grand Prix Zandvoort
Reis extra voordelig met het DGP-dagticket. Of gebruik je OV-chipkaart / bankpas. Kom je met de auto? Maak gebruik van een Park+Ride ticket! Parkeer je auto in Amstelveen of Amsterdam en reis verder met de bus.

Reis gemakkelijk naar de Dutch Grand Prix Zandvoort
Connexxion werkt samen met de Dutch Grand Prix, hierdoor reis je in één keer door naar de start. Met het dagticket word je tot op 250 meter lopen van de ingang gebracht.Heenreis
Buslijnen 300 en 356 rijden alle dagen vanaf Haarlem Station direct door naar het circuit. We zorgen voor extra bussen (10-12x per uur), dus elke 5/6 minuten. Naast deze twee lijnen rijdt lijn 81 vanaf Haarlem Station de gehele dag 3x per uur van en naar Circuit Zandvoort.De ritten die doorrijden naar het circuit vertrekken op Haarlem Station tussen 8:15 en 11:45u. Kies in de webshop tickets voor het uur venster waarin je wilt reizen vanaf Haarlem Station:
- 08:00-09:00
- 09:00-10:00
- 10:00-11:00
- 11:00-11:45
Terugreis
Voor je terugreis hoef je niets te doen. Kies na afloop de bus die weer op dezelfde halte vertrekt als waar je bent aangekomen. De pendel brengt je terug naar Haarlem Station. Met je DGP-Dagticket check je weer in. Elke 5 minuten vertrekt er een bus tot ’s avonds 20.00u. We brengen je weer terug naar Haarlem Station en daarvandaan kun je verder reizen richting huis.Geldigheid
Het dagticket is geldig voor één persoon voor alle buslijnen van Connexxion in de regio Amstelland-Meerlanden (o.a. Haarlemmermeer, Amstelveen en Amsterdam) en Haarlem-IJmond.Prijs DGP-Dagtickets
Het DGP-Dagticket voor het busvervoer kost slechts € 11,- per persoon (vanaf 12 jaar). Kinderen t/m 11 jaar reizen deze 3 dagen gratis!
Reizen met OV-chipkaart of betaalpas
Je kunt ook in- en uitchecken met een OV-chipkaart of betaalpas. Je betaalt dan de standaard ritprijs. Een DGP-Dagticket is in de meeste gevallen goedkoper. Enkele voorbeelden: Een enkele reis ‘op saldo’ vanuit Bijlmer Arena naar het circuit kost € 9,20. Vanaf Amstelveen busstation naar het circuit kost een ritje op saldo € 7,54. Vanaf Hoofddorp Station is dat € 6,33.Parkeer je auto en pak de bus!
Op vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 augustus is er ook de mogelijkheid om je auto te parkeren in Amstelveen of Amsterdam. Parkeer je auto en reis verder met de bus.Bestel een Park+Ride ticket op de website van Q-Park. Een combiticket kost € 45,00 voor parkeren inclusief busvervoer heen en terug voor maximaal 5 personen.
Q-Park Spaarne Gasthuis in Hoofddorp & Q-park Buitenplein en Handelsplein in Amstelveen
Reis rechtstreeks naar het circuit met buslin 300 en 356.
Q-Park Mahler in Amsterdam Zuid-AS
Vanaf Q-Park Mahler reis je met lijn 346 naar station Haarlem. Hier stap je over op lijn 81, 300 of 356.